Pridaj sa k nášmu Programu vyučovania šťastia

Registráciou do programu Ti každý mesiac zadarmo sprístupníme vyučovacie materiály. Hneď po registrácii získaš vyučovacie materiály prvého mesiaca.

DÔLEŽITÉ! Ak si ešte nečítal informačný materiál o Programe vyučovania šťastia, KLIKNI SEM >>

Máš nejaké otázky? Všetky odpovede nájdeš medzi často opakujúcimi sa otázkami >>

1Najprv sa zaregistruj do Programu vyučovania šťastia. Zadaj názov a adresu tvojho školského zariadenia! Za prihlasovacie meno si zvoľ také slovo, ktoré najviac vystihuje Tvoju skupinu napr. Trpaslíci1a, Dúha8b. Prihlasovacie meno nemôže obsahovať interpunkčné znamienka. Treba ho napísať nasledovne: Trpaslici1a, Duha8b. Prihlasovacie meno sa nedá zmeniť, ale po registrácii môžeš nastaviť pre svoju skupinu alternatívne meno (hocikedy zmeniteľné), ktoré sa objaví pri nahrávaní Tebou napísaných poznámok.
2Pripravili sme fórum, kde môžeš nadviazať kontakt s pedagógmi a triedami z rôznych krajín zapojených do programu. Na tomto diskusnom fóre môžete zdielať vaše šťastné chvíle, skúsenosti v nasledujúcich 10 mesiacoch. Tu nahrajte práce skupín (obrázky, rozprávky, fotografie, zážitky), ktoré dostanete ako úlohu v rámci programu.
3Ostatné informácie Ti odošleme v správe po registrácii.

Dôležité! Zaregistruj sa, aby si mohol stiahnuť mesačné vyučovacie materiály! Prihlásiť sa môžeš pomocou zadaného prihlasovacieho mena a hesla.

Za prihlasovacie meno si zvoľ také slovo, ktoré najviac vystihuje Tvoju skupinu s označením triedy, napr. Trpaslíci1a, Dúha8b. Prihlasovacie meno nemôže obsahovať interpunkčné znamienka. Treba ho zadať nasledovne: Trpaslici1a, Duha8b, v prípade materskej školy stačí zadať meno skupiny.

Súhlasím s Podmienkami účasti v programe, s odberom noviniek vyučovania šťastia a s využívaním mojich osobných údajov pre účely IWEN. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú s vedomím, že ho môžem kedykoľvek odvolať. Poskytnuté údaje sa považujú za dôverné a IWEN sa zaväzuje, že poskytnuté údaje neposkytne bez môjho súhlasu tretím stranám.